malopolska

KSOW 5/2021 Województwa Małopolskiego

4 projekty, w których partnerem jest Winnica Goja znalazły się na liście wybranych projektów KSOW 5/2021 Województwa Małopolskiego!

KSOW 5/2021

Miło nam poinformować, że 27 kwietnia 2021 r. Zarząd Województwa Małopolskiego przyjął uchwałę w sprawie przyjęcia listy ocenionych operacji partnerów KSOW zgłoszonych do Jednostki Regionalnej KSOW Województwa Małopolskiego w naborze nr 5/2021 w ramach Planu Operacyjnego KSOW 2020 – 2021 Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 i znalazły się na niej aż 4 projekty Instytutu Rozwoju Obszarów Wiejskich, w których jesteśmy partnerami.

Pierwszy projekt pn. EtnoMałopolska – 3 dniowe warsztaty szkoleniowe dla przedstawicielek Kół Gospodyń Wiejskich z Województwa Małopolskiego – pionierek cyfrowej transformacji na wsi.

Głównym celem operacji jest nadrobienie braków oraz zniwelowanie wykluczenia cyfrowego wśród przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich w Województwie Małopolskim, aby jak najlepiej umieli wykorzystać nowe technologie w służbie kultury

Partnerzy dodatkowi projektu: Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach; Pstrąg Ojcowski, Magdalena Węgiel; P.P.U.H. Tłocznia Maurer, Krzysztof Maurer; Winnica Goja Wiesław Gój.

 Drugi projekt pn. Sołtys, rada sołecka, zebranie wiejskie….czyli co komu wolno w sołectwie – 3 dniowe warsztaty dla sołtysów oraz członków rad sołeckich z Województwa Małopolskiego.

Grupa docelowa: Sołtysi Województwa Małopolskiego (100 osób).
Celem głównym operacji jest wzmocnienie funkcji sołtysa jako lidera lokalnych inicjatyw oraz animatora partycypacji społecznej poprzez podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności, oraz zwiększenie motywacji i zaufania we własne siły uczestników warsztatów, co w przyszłości przełoży się na większą aktywność społeczności lokalnej

Partnerzy dodatkowi projektu: Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach; P.P.U.H. Tłocznia Maurer, Krzysztof Maurer; Winnica Goja Wiesław Gój; Sołectwo Dąbrowa Szlachecka.

Trzeci projekt pn. Organizacja stoiska dla winiarzy i producentów cydrów z Małopolski podczas Targów WINO-Targi Polskich Win i Winnic 2021 w Poznaniu.

Głównym celem operacji jest zwiększenie liczy odbiorców (konsumentów) wina oraz cydrów od winiarzy z Małopolski, a także nawiązanie przez nich nowych znajomości i kontaktów w branży winiarskiej. Targi WINO to szansa na zareklamowanie i zaistnienie w polskiej branży winiarskiej.

Winiarstwo to rozwijająca się branża, ogromny potencjał eksportowy i produkty cieszące się ogromną popularnością

Partnerzy dodatkowi projektu: P.P.U.H. Tłocznia
Maurer, Krzysztof Maurer; Winnica Goja Wiesław Gój; WPW Vinaspora Sp. Z o.o.

Czwarty projekt pn. Organizacja stoiska dla producentów produktów regionalnych, tradycyjnych,
ekologicznych z Województwa Małopolskiego oraz należący do Sieci Dziedzictwa
Kulinarnego Małopolska podczas Targów Smaki Regionów 2021 w Poznaniu.

Głównym celem organizacji stoiska podczas Targów Smaki Regionów w Poznaniu, na którym wystawcami będą producenci produktów regionalnych, tradycyjnych, ekologicznych oraz należący do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Małopolska jest min. prezentacja bardzo bogatej oferty ich produktów na arenie krajowej, pozyskanie nowych świadomych konsumentów, możliwość nawiązania przez producentów z Małopolski nowych relacji biznesowych z sektora HoReCa, okazja do pozyskania informacji na temat potrzeb potencjalnych odbiorców.

 Partnerzy dodatkowi projektu:

Pstrąg Ojcowski, Magdalena Węgiel; P.P.U.H. Tłocznia Maurer, Krzysztof Maurer;
„Bacówka u Krzyśka” Krzysztof Łaś; Gawor Produkcja Wędlin Jakość i Tradycja Szczepan Gawor; Winnica Goja Wiesław Gój.

 Odwiedź portal

KSOW: www.ksow.pl
Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów
Wiejskich!

Udostępnij