DEGUSTACJE

Degustacja wina Kraków

W naszej winnicy pod Krakowem organizujemy degustacje wina, które zostało wyprodukowane na miejscu. Podczas degustacji opowiemy przede wszystkim o uprawie winorośli w polskich warunkach klimatycznych oraz o samym procesie produkcji wina. Wszystkich, którzy są ciekawi, jak wygląda produkcja wina w małym gospodarstwie oraz jak smakuje polskie wino, zapraszamy na degustacje wina w piwnicy naszej winnicy.  Z pewnością będzie to ciekawa przygoda oparta na wycieczce do świata, w którym rodzi się wino i rośnie winorośl.

Oferta degustacji wina w naszej winnicy

Jak wygląda degustacja wina w naszej winnicy w Krakowie? Jest to okazja do skosztowania kilku rodzajów wybranych win, podczas której możemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą i nabytym doświadczeniem na temat:

  • uprawy winorośli,
  • produkcji wina.

Naszym gościom w trakcie degustacji podamy:

  • wina wytrawne i półwytrawne lub słodkie,
  • drobne przekąski.

Istnieje możliwość zamówienia przekąsek, deski serów lub regionalnych wędlin, dla jeszcze większej przyjemności z kosztowania naszych win.

Gdzie robimy degustację naszego wina?

Nasza winnica oddalona jest od winiarni, w której przeprowadzamy degustacje, w związku z czym nie oferujemy stricte zwiedzania winnicy z degustacją. Można za to zobaczyć małą przydomową winnicę, która rośnie nad naszą winiarnią.

Degustacje odbywają się w piwnicy winiarni. W okresie wiosenno-letnim przy ładnej pogodzie degustacja może być przeprowadzona na zewnątrz piwnicy pod zadaszeniem.

Czas spotkania wynosi 1,5-2 godziny.

Koszt degustacji win:

Degustacja wina w naszej winnicy pod Krakowem jest dostępna w następujących cenach:

  • do 6 osób – 400 zł (cztery dowolnie wybrane wina),
  • każda kolejna osoba – 60 zł,
  • powyżej 10 osób – 60 zł/osoba.

Dodatkowo możemy podać:

  • deskę regionalnych serów twardych lub kozich: 30 zł,
  • deskę regionalnych wędlin:  30 zł.

Rezerwacja zostaje przyjęta po wpłacie zadatku 30% wartości degustacji, jednak nie może być to mniej niż 400 zł. Wpłaty można dokonać na nasz rachunek bankowy. Numer rachunku podany jest na podstronie kontakt.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną na numer: 501210397 lub e-mail: poczta@winnicagoja.pl.

Wszystkim zainteresowanym winogrodnictwem i winiarstwem zapraszamy do udziału w spotkaniach z nami w naszej winnicy pod Krakowem. Można się wtedy zapoznać z uprawą, pielęgnacją, prawidłowym prowadzeniem krzewów.  Być może ktoś odkryje w sobie przyszłego winiarza i na zakończenie sezonu będzie chciał wziąć udział w winobraniu.

Będzie to wspaniały pomysł na spędzenie czasu i zdobycie nowych doświadczeń. Polecamy wizytę w Burowie szczególnie grupom. Degustacja wina w większym gronie to świetny pomysł na przyjemne spędzenie czasu pod Krakowem z rodziną lub znajomymi – szczególnie jeśli tak jak my kochacie smak tego alkoholowego napoju. Zachęcamy również do zakupów naszych sadzonek winogron.